Derya Güzen, İstanbul
Membran Strüktürler Sertifika Programı 2013, Mimar, Archineer® Cert.

"Konusunda aktarılan o kadar güzel detaylar vardı ki bu ve diğerlerini bir daha nerde duyacaksınız veya hangi ara inceleyeceksiniz. Şu anda aklıma gelen asistan öğrenci olarak seneye aynı şekilde katılmak fikri kulağa hoş geliyor. İlk defa olmasına rağmen son derece başarılı gerçekleştirilen bu program için herkesi tebrik eder teşekkür ederim."


Çağman Kitiş, Antalya
Membran Strüktürler Sertifika Programı 2013, Archineer® Cert.

"Bu programı başlatıp bizimle bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyorum. Eğitimle ilgili öğrendiklerimiz dışında her türlü yeni bilgi ve yeni gelecek eğitimcilerin seminerlerine katılmak isterim. Başından sonuna keyifli bir program oldu.Herşey için tekrar teşekkür ederim. "


Esma Tuğçe Karaer, İstanbul
Membran Strüktürler Sertifika Programı 2013, Mimar, Archineer® Cert.

"Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, bence eğitim mükemmel. Gerçekten çok iyi bir işin altında adınız yazıyor. Ders anlatımları gayet başarılı. Çok teşekkürler gerçekten böyle bir fırsat yarattığınız için. Elinize emeğinize sağlık..." "


İrfan Alkan, İstanbul
Membran Strüktürler Sertifika Programı 2013, Makina Mühendisi, Archineer® Cert.

"Bu programın Türkiye de ilk kez verilmesi bende ayrı bir heyecan uyandırdı. Programa başlamadan önce kafamdaki acabalar elbette vardı. Eğitimin başlamasıyla birlikte o düşünceler bir bir yok olmaya başladı. Program benim için amacına ulaşmıştır. Bu programın sürdürebilirliği ülkemiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum. "


Özgür Kavurmacıoğlu, İstanbul
Membran Strüktürler Sertifika Programı 2013, İnşaat Mühendisi, Archineer® Cert.

"Bu kadar kisa bir zamanda bu kadar çok teorik ve pratik bilginin harmanlanıp verilmesi bu programin en önemli özelligi."


Ali Ediz Kespiç, Antalya
Membran Strüktürler Sertifika Programı 2013

"Bu programı hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu eğitime en çok katılma isteğim WinTess'i öğrenebilmekti. "